PROTECHNIK ELEKTRO - silnoproud, slaboproud, rozvody, speciální rozvody, hromosvody

protechnikelektro.cz

 

Hlavní nabídka

Profil společnosti
Silnoproud
Slaboproud
Měření a regulace
Hromosvody
Reference
Volná místa

Další možnosti

Kniha návštěv
Kontakty
Registrace
Kontaktujte nás
Vyhledávání
Mapa webu
Textová verze stránek
Homepage

Anketa

Jak jste nás našli?
seznam.cz
20%
google.cz
20%
centrum.cz
20%
reference
20%
jiný způsob
20%
Celkem hlasů: 22451
Pátek 29.5.2020
Svátek má Maxmilián

Nejnovější dokumenty

Reference
Hromosvody
Detekce plynů
Měření a regulace
Revize elektrických zařízení

Důležité kontakty

PROTECHNIK elektro s.r.o.:
+420 272 681 990
info@protechnikelektro.cz
 Výroba webových stránek

Předpověď počasí

AVT - Audio-video technika a průmyslová televize CCTV

Systém CCTV, je často uváděn pouze jako doplňkové zařízení pro ochranu objektu. S rozvojem technických a užitných parametrů jeho komponentů se však stal nedílnou součástí ochrany rozsáhlých objektů. Své místo si však stále více nachází i u menších objektů a drobných uživatelů. Slouží nejen jako důležitá součást pasivní ochrany , ale i ke sledování technologických procesů, pohybu osob a vozidel, verifikaci signálů ze systémů EZS, EPS, kontroly přístupu apod. Důležitou roli hraje i při řízení evakuace osob u větších objektů.

Naše společnost nabízí instalace pro vnitřní i vnější prostředí, s použitím komponentů renomovaných výrobců, vybíraných podle požadavků klienta na vlastnosti systému. V nabídce jsou zařízení jak s klasickým analogovým zpracováním signálu, která jsou sice cenově výhodnější, ale pro složitější aplikace mají řadu negativních vlastností, tak zařízení s digitálním zpracováním signálu. Digitální zpracování signálu, zejména záznam a zpětné vyhledávání události z paměti, kvalita záznamu, jeho uchování a další zpracování, zcela jednoznačně hovoří ve prospěch této technologie.

V nabídce jsou systémy jednoduché, pro připojení několika kamer, až po rozsáhlé systémy s desítkami kamer, několika monitorovacími pracovišti, dálkovým řízením otočných kamer, přenosem signálů po optických kabelech, telefonních linkách, sítích LAN,WAN a pod. Nabízené typy kamer, jak v černobílém, tak zejména v barevném provedení, mají snímací prvky s extrémní citlivostí, která zaručuje kvalitní obraz i za špatných světelných podmínek. V nabídce jsou i kamerové sestavy AutoDome, umožňující automatické přednastavení jednotlivých pozic, ostření a ZOOM objektivu. Jsou v provedení pro vnitřní, ale zejména venkovní použití. Před zpracování návrhu systému CCTV nabízíme provedení kamerové zkoušky přímo v objektu, který má být monitorován. Tím se zjistí jak světelné podmínky snímané scény, tak vhodný typ objektivu, případně nutnost použití dalších prvků. Následně zpracovaný návrh tak může být optimalizován podle konkrétních zjištěných podkladů.

Kamerové systémy:

Bosch, Philips, Sony, Videotronic, Mintron a další dle požadavků zákazníka

PROTECHNIK elektro - silnoproud, slaboproud, rozvody, speciální rozvody, hromosvody

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.